AccessBank Salyan şəhərində özünün yeni filialını açdı.
Bakı, 2 aprel 2009 il. «AccessBank» Salyan şəhərində özünün yeni filialını açdı. Bu filialın açılması ilə filial şəbəkəsi daha da genişləndi və indi AccessBank filiallarının sayı artıq 22-yə çatdı.
Regionda daha bir filial açmaqla AccessBank, paytaxtdan kənarda yaşayan əhalinin daha çox hissəsinə bütün bank xidmətlərindən asanlıqla istifadə etmək, xüsusən də, biznes-kreditlərin alınması yolu ilə öz sahibkarlıq fəaliyyətini daha da inkişaf etdirmək üçün əlverişli imkan yaratdı. Xüsusilə, AccessBank-ın bir çox regional filialları, əsasən də Gəncə və Şəki şəhərlərində yerləşən filiallar verilən kreditlərin sayına görə liderdir, bu isə yerli sahibkarların bankın dəstəyinə ehtiyacı olmasını bir daha nümayiş etdirir.
AccessBank-ın Baş Meneceri Endryu Pospilovski yeni filialın açılışını təqdir edərək dedi: «Salyan filialının açılması bankın ümumi strategiyasında atılan zəruri addımdır və bu, bütünlüklə Azərbaycan ərazisində ölkə əhalisinin maliyyə xidmətlərindən istifadəsini asanlaşdırmaq məqsədi daşıyır. Maliyyə xidmətlərindən istifadə olunmasının asanlaşdırılması və bütünlüklə respublikada iqtisadiyyatın qeyri-neft sektorunun inkişaf etdirilməsi Bankımızın və səhmdarlarımızın əsas prioritetidir.».
Bütün başqa filiallarda olduğu kimi, Salyan filialında da həm fiziki, həm də hüquqi şəxslər üçün tam çeşidli xidmətlər göstərilir – buraya hesabların açılması, depozitlər, VISA plastik kartları, eləcə də həm kiçik, həm də orta həcmli kreditlərin, istehlak kreditlərinin verilməsi, çoxsaylı pulköçürmə sistemləri və kassa əməliyyatları daxildir.

AccessBank открыл еще один региональный филиал
Баку, 2 апреля 2009. «AccessBank» открыл новый филиал в городе Сальян. С его открытием филиальная сеть расширилась еще больше, и теперь количество филиалов «AccessBank»-а достигло двадцати двух.
Открыв очередной филиал в регионе, AccessBank поспособствовал еще большему количеству населения, проживающего за пределами столицы, с легкостью пользоваться всеми банковскими услугами, и самое главное, развивать предпринимательскую деятельность посредством получения бизнес кредитов. Тем более, что многие региональные филиалы AccessBank, особенно находящиеся в Шеки и Гяндже, лидируют по количеству выданных кредитов, и тем самым демонстрируют потребность местных предпринимателей в поддержке со стороны банка.
Генеральный менеджер «AccessBank»-а Эндрю Поспиеловски, приветствуя открытие нового филиала, сказал: «Открытие филиала в Сальяне – важный шаг в общей стратегии банка, призванный облегчить доступ к финансовым услугам для малого бизнеса и для всего населения Азербайджана на всей территории страны. Это главный приоритет нашего банка и наших акционеров – развивать доступ к финансовым услугам и развивать ненефтяной сектор экономики по всей Республике».
В Сальянском филиале, как и во всех остальных, предоставлен полный спектр услуг как для физических так и для юридических лиц – это открытие счетов, депозитов, пластиковых карт VİSA, кроме этого, выдача как малых, так и средних кредитов, а также выдача потребительских кредитов, множество систем денежных переводов и операции связанные с кассой.