| AccessBank yeni filial açdı
AccessBank biznes müştərilərinə xidmət göstərmək üçün Bakı şəhərində yerləşən “Natavan” Biznes Mərkəzində yeni filial açdı. Yeni filialın açılışı ilə AccessBank filiallarının sayı 23-ə çatdı.
AccessBank-ın Baş Menecer Endryu Pospilovski deyib: “AccessBank müştərilərinin sayı gün gündən artır və biz öz növbəmizdə onlara daha yaxşı və keyfiyyətli xidmət göstərmək məqsədi ilə əlverişli yerləşmə yerlərində yeni filiallar açırıq.”
“Natavan” filialında tam çeşidli qeyri-kredit bank xidmətləri, o cümlədən cari və depozit hesabları, pulköçürmə sistemləri, eləcə də VISA plastik kartları təqdim olunub.
Qeyd etmək lazımdır ki, 23 filialın hamısı cəmi 6 il ərzində, yəni bankın fəaliyyətə başladığı vaxtdan etibarən açılıb və bu, inkişaf tempinin çox sürətli olmasından xəbər verir. Yeni filialın açılması ilə Bakı şəhərində yerləşən filialların sayı 12-yə çatıb – bunlar “Mərkəzi”, “Babək”, “20 Yanvar”, “Xalqlar Dostluğu”, “Azadlıq”, “Elmlər Akademiyası”, “Səbail”, “Bülbül”, “Bakıxanov”, “Mərdəkan”, “Badamdar” və “Natavan” filiallarıdır, daha 11 filial isə Respublikanın ən böyük şəhərlərində - Sumqayıt, Gəncə, Şəki, Lənkəran, Xaçmaz, Qazax, Mingəçevir, Zaqatala, Xırdalan, Cəlilabad və Salyan şəhərlərində yerləşir.

AccessBank открыл новый филиал
AccessBank, открыл новый филиал для обслуживания бизнес клиентов в бизнес-центре «Натаван» в городе Баку. С открытием нового филиала количество филиалов AccessBank-а составило 23.
«С каждым днем количество клиентов AccessBanka увеличивается и мы стремимся их все лучше и лучше обслуживать посредством окрытия новых филиалов в удобных для клиентов месторасположениях» - сказал генеральный менеджер AccessBank Эндрю Поспиеловски.
В новом филиале «Натаван» предоставлен полный спектр некредитных банковских услуг, таких как: текущие и депозитные счета, системы денежных переводов, а также пластиковые карты Visa.
Стоит отметить, что все 23 филиала были открыты всего за 6 лет, т.е. с момента начала деятельности банка, что говорит об очень бурном темпе развития. С открытием нового филиала число Бакинских филиалов достигло двенадцати - «Центральный», «Бабек», «20 Января», «Халглар Достлугу», «Азадлыг», «Элмляр Академиясы», «Сабаил», «Бюль-Бюль», «Бакиханов», «Мардакан», «Патамдарт» и «Натаван». Еще одиннадцать находятся в крупнейших городах Республики – в Сумгаите, Гяндже, Шеки, Ленкоране, Хачмазе, Газахе, Мингечевире, Загатале, Хырдалане, Джалилабаде, Сальяне. |