| AccessBank yeni filial açdı
AccessBank biznes müştərilərinə xidmət göstərmək üçün Bakı şəhərində yerləşən “Natavan” Biznes Mərkəzində yeni filial açdı. Yeni filialın açılışı ilə AccessBank filiallarının sayı 23-ə çatdı.
AccessBank-ın Baş Menecer Endryu Pospilovski deyib: “AccessBank müştərilərinin sayı gün gündən artır və biz öz növbəmizdə onlara daha yaxşı və keyfiyyətli xidmət göstərmək məqsədi ilə əlverişli yerləşmə yerlərində yeni filiallar açırıq.”
“Natavan” filialında tam çeşidli qeyri-kredit bank xidmətləri, o cümlədən cari və depozit hesabları, pulköçürmə sistemləri, eləcə də VISA plastik kartları təqdim olunub.
Qeyd etmək lazımdır ki, 23 filialın hamısı cəmi 6 il ərzində, yəni bankın fəaliyyətə başladığı vaxtdan etibarən açılıb və bu, inkişaf tempinin çox sürətli olmasından xəbər verir. Yeni filialın açılması ilə Bakı şəhərində yerləşən filialların sayı 12-yə çatıb – bunlar “Mərkəzi”, “Babək”, “20 Yanvar”, “Xalqlar Dostluğu”, “Azadlıq”, “Elmlər Akademiyası”, “Səbail”, “Bülbül”, “Bakıxanov”, “Mərdəkan”, “Badamdar” və “Natavan” filiallarıdır, daha 11 filial isə Respublikanın ən böyük şəhərlərində - Sumqayıt, Gəncə, Şəki, Lənkəran, Xaçmaz, Qazax, Mingəçevir, Zaqatala, Xırdalan, Cəlilabad və Salyan şəhərlərində yerləşir.

AccessBank Opens Natavan Branch
AccessBank opened a new branch in the Natavan Business Center in Baku to serve business customers. The opening increases the AccessBank branch network to 23.
Dr. Andrew Pospielovsky, General Manager of AccessBank, said, “The number of AccessBank customers is increasing every day and we continually strive to improve our service, including by opening additional branches in locations convenient for our clients.”
AccessBank’s full range of non-loan banking services, including current and deposit accounts, money transfer systems, and VISA plastic cards are provided at the new Natavan Branch.
All 23 branches of AccessBank have been opened within only seven years of the founding of the bank, displaying the rapid development. With the opening of the new Natavan Branch, the number of the AccessBank branches in Baku and Absheron has reached 12. These are Central, Babek, 20th January, Khalglar Dostlugu, Azadlig, Elmlar Akademiyasi, Sabail, Bul-Bul, Bakikhanov, Mardakan, Badamdar, and Natavan. An additional 11 branches operate in the largest cities of the Azerbaijan, inclduing Sumgayit, Gandja, Shaki, Lankaran, Khachmaz, Gazakh, Mingachevir, Zagatala, Khirdalan, Jalilabad and Salyan. |