AccessBank öz 25-ci filialını açdı
AccessBank Göyçay şəhərində öz yeni filialını açdı. Bu filialın açılması ilə filial şəbəkəsinin daha da genişlənməsi və AccessBank-ın filiallarının sayının 25-ə çatması ilə bərabər, məhz regional filial şəbəkəsi genişlənib. AccessBank-ın filial şəbəkəsi ilbəil daha çox regionu əhatə edir. Bununla bank, paytaxtdan kənarda yaşayan əhali üçün bank məhsullarından istifadə imkanı yaradır, ən əsası isə, regionlarda biznesin inkişafına yardım göstərir. Bu, təsisçilərin bankın qarşısına qoyduğu ən ümdə məqsədlərdən biridir.
Filialda həm fiziki, həm də hüquqi şəxs olan müştərilər üçün tam çeşidli xidmətlər göstərilir – bu xidmətlərə beynəlxalq pulköçürmə sistemləri, hesabların və depozitlərin açılması, VİSA plastik kartları, kiçik biznes və istehlak kreditlərinin verilməsi daxildir.
Filialın rəhbəri vəzifəsinə AccessBank-ın təcrübəli mütəxəssisi, Azərbaycan Milli Bankında attestasiyadan müvəffəqiyyətlə keçmiş Fuad Süleymanov təyin olunub.
AccessBank Baş Meneceri Andrü Pospilovski yeni filialın açılmasını təqdir edərək bildirib: “AccessBank indiyədək Göyçayda 500-dən artıq sahibkarlıq və kənd təsərrüfatı faəliyyətini özünün “Mingəçevir” filialı vasitəsi ilə maliyyələşdirirdi. Yeni filialın açılışı, həm mövcud müştərilərə yeni filialda maliyyə xidmətlərindən rahatlıqla istifadə etmək, həm də bizim Göyçayda daha geniş müştəri kütləsinə xidmət göstərməyimiz üçün imkan yaradacaq”. |

AccessBank opens its 25th branch
Today, AccessBank opened another new regional branch in the town of Goychayy. The opening of this new branch not only increases the number of AccessBank branches to twenty-five, but also extends AccessBank’s regional branch network. Each year AccessBank’s branch network expands to cover more regions of Azerbaijan. With this continual expansion, the bank offers people living outside of the capital full access to banking products and, in particular, supports business development in the regions, which is one of the main objectives of AccessBank’s shareholders.
The new branch provides a full range of services for legal entities and individuals, including international money transferring systems, current and deposit accounts, VISA plastic cards as well as disbursement of small business and retail loans.
Fuad Suleymanov , an experienced AccessBank employee, has been appointed as the Branch Manager of the new branch, after having successfully passed the National Bank of Azerbaijan’s certification.
Andrew Pospielovsky, General Manager of AccessBank greeting the opening of the new branch said: “AccessBank is allready providing financing to over 500 businesses and agricultural households in Goycay from our Mingechevir branch. Now, we will be able to provide much more convenient and better service to both our existing clients and a much wider circle of clients in Goycay.”